Passa trwa!

Passa trwa!

Po dwóch zwycięstwach z rzędu dzisiaj wszyscy z nadziejami oczekiwali meczu przy Gagarina. Do Szerokiej przyjechała bowiem drużyna z sąsiednich Świerklan. Druga drużyna fortecy przed tym meczem była w pierwszej trójce tabeli z liczbą 10. punktów i do tej pory jeszcze nie przegrała.

Jak się okazało, na każdego przychodzi pora, i to dzisiaj właśnie drużyna gości musiała uznać wyższość rywala i przegrała 3:1. Nasza drużyna po bardzo ładnej pierwszej połowie i nerwowej, ale także szczęśliwej pokonała dzisiejszego rywala. Pierwsza połowa zakończyła się spokojnym prowadzeniem 2:0, po bramkach Doriana Jastrzębskiego i Patryka Miki. Jednak w drugiej, grający w dziesiątkę goście zaczęli przejmować inicjatywę. W końcu bramkę na 3:0 zdobył Igor Jastrzębski, ale niestety minutę później gola dającego nadzieję zdobyli goście. Na nasze szczęście udało nam się, choć z nerwami, ale utrzymać wynik tego spotkania i zgarnęliśmy kolejne trzy punkty!

Dziękujemy także kibicom za ładny doping i wsparcie!

Żar Szeroka 3:1(2:0) Forteca II Świerklany
Bramki: Dorian Jastrzębski, Patryk Mika, Igor Jastrzębski